Skontaktuj się ze mną

Navigation Menu+

W czym mogę Ci pomóc? Rodzaje sesji i zabiegów, które stosuję

hearts1


„Ekam sadvipra bahuda vadanti”- Prawda jest Jedna, mędrcy nazywają ją różnymi imionami-Rygweda

Wszystkie warsztaty , techniki uzdrawiania i zabiegi holistyczne, z których możesz skorzystać w ramach naszej wspólnej pracy  łączą w sobie  nauki zaczerpnięte z wielu duchowych tradycji i od wielu mistrzów. Nie podążam żadną konkretną ścieżką, idę raczej tam gdzie prowadzi moje poszukujące Światła serce.
Od kilkunastu lat całe moje życie nakierowane jest na szeroko pojęty rozwój duchowy. Szczególnie bliska jest mi filozofia wschodu i to na niej głównie opiera się mój światopogląd.Jednak szanuję wszelkie religie i systemy filozoficzne. Mam wielu duchowych przewodników-Wspaniały Panteon Bóstw, Świętych, Wniebowstąpionych Mistrzów i Aniołów. Dzięki rozwiniętej praktyce duchowej i otrzymanej od Boga
i losu wielkiej łasce, odkryłam swoje duchowe powołanie – czyli uzdrawianie, leczenie i pomaganie ludziom.  “Duchowe błogosławieństwo” na wykonywanie tego typu zabiegów, wraz z mantrą służącą do uzdrawiania dłońmi, otrzymałam od hinduskiego mistrza duchowego-Sri Swamiego Athmachaithanyi. Posiadam wiele inicjacji w różne systemy uzdrawiania-które stosuję w zależności od tego, czego dana osoba potrzebuje.
 
Można powiezdieć, że utożsamiam się z poglądem iż „Adwaita ukazuje głęboką wizję świętości i jedności całego życia. Wszechświat postrzegany jest jako zjednoczone pole świadomości. Bóg nie tylko stworzył wszystko, lecz stał się wszystkim. Pozostając najwyższą świadomością, objawia ten świat, jako drobną cząstkę Istnienia”Wszechświat , system słoneczny, natura i nasze ciała są jedną,świadomą żyjącą istotą(…) Każde istnienie  jest święte, gdyż jest liściem na Drzewie Wiecznego Życia”(B.Berger, „Anatomia energetyczna”)
Oświadczam, że moja Filozofia życiowa i droga , którą  podążam jest moją prawdą i nikomu nie narzucam żadnego  światopoglądu. Jeśli ktoś przyjmuje moje sugestie, przekazywane w trakcie sesji, bądź proponowane przeze mnie techniki i rozwiązania to robi to w pełni  świadomie i na własną odpowiedzialność.
Zaznaczam , że korzystanie z moich usług i terapii nie może zastępować tradycyjnej  wizyty u lekarzy medycyny konwencjonalnej  i nie zwalnia osoby z konieczności  stosowania tradycyjnie przepisywanych leków.
Osoby które są pod wpływem jakichkolwiek środków  uzależniających, bądź też przyjmują  leki psychotropowe, lub też cierpią na jakiekolwiek przewlekłe zaburzenia o charakterze psychosomatycznym powinny poinformować o tym przed sesją, inaczej  nie mogę wziąć odpowiedzialności za efekt stosowanej przeze mnie terapii duchowej.

 W trakcie sesji ze mną możesz uzdrowić swój związek albo też uporać się z traumą po rozstaniu. Możesz też odbudować poczucie własnej wartości tak aby przyciągnąć wymarzoną miłość.

Możesz też przekraczać bariery i znaleźć podświadome blokady, które hamują Twój wzrost, rozwój i prosperity. ..Możesz wejść w niezwykle ciekawe nieznane obszary własnej podświadomości i otrzymać narzędzia do zmiany Twojego życia już teraz. …wszystko może się zdarzyć o ile dasz sobie na to szansę. ..zapraszam na spotkanie z najważniejszą osobą w Twoim życiu. ..na spotkanie z samym sobą. ..

Propozycje dla  Ciebie aby Twoje życie zmieniło się, tak jak tego pragniesz:

  • Namalowanie uzdrawiającej mandali na zamówienie,
  • Holistyczne Zabiegi uzdrawiające – Większość zaburzeń ,chorób ,blokad i niepowodzeń ma przyczynę  często głęboko skrywanej przez naszą podświadomość.Podczas sesji zadaję serię pytań , na które odpowiada się sięgając do podświadomości, w ten sposób likwiduje się rdzeń problemu a z nim cały skutek (czyli chorobę lub niepowodzenia)
  • Doradztwo duchowe i życiowe
  • terapia ThetaHealing®,
  • coaching-mentoring ” duchowy”
  • sesje scalania pękniętej Duszy.
  • sesja usuwanie implantów energetycznych
  • sesja przywrócenia równowagi przy kryzysie Kundalini
  • usuwanie traum i blokad nabytych w okresie życia płodowego
  • Każda podana tutaj sesja ze mną trwa ok godziny -maksymanie półtorej koszt każdej sesji to 150 zł

Sesje i zabiegi  na odległość, przez skype i telefon.

Wszelkie sesje odbywają się wyłącznie po uprzednim dokonaniu wpłaty za sesję na moje konto, w przypadku „nagłych spraw” po okazaniu potwierdzenia przelewu na podany poniżej numer konta:

56 1940 1076 5601 2222 0000 0000

Bank Credit Agricole  , Katarzyna Stankiewicz

Kasia Neelavathi Stankiewicz

 

2013-11-04 10.43.42

2013-11-04 10.42.592013-11-04 10.43.42

 

2013-11-04 10.51.47

 

Zapisy 502 130 116

 

facebooktwittergoogle_plusby feather
Share This

Hit Counter provided by technology news