Kim jestem

Kasia Neelavathi Stankiewicz , mandale, doradztwo duchowe 502 130 116

 Kasia  Neelavathi  Stankiewicz

Nazywam się Kasia Neelavathi Stankiewicz
Jestem malarką, artystą plastykiem, doradcą  duchowym.

W 2001 roku, z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam wyższe studia, na wydziale malarstwa w Europejskiej Akademii sztuk.Otrzymałam tytuł magistra sztuk pięknych w dziedzinie malarstwa, grafiki warsztatowej oraz projektowania graficznego. Studia ukończyłam z wyróżnieniem , otrzymanym za prace magisterską dotyczącą twórczości Hieronima Boscha.

Oprócz działań twórczych, posiadając uprawnienia pedagogiczne pracowałam wiele lat również jako nauczyciel przedmiotów artystycznych, głównie malarstwa i rysunku.

Jestem również dyplomowanym instruktorem teatralnym, po ukończeniu 4 letniego Ogniska teatralnego u Haliny i Jana Machulskich. Nieobce są mi działania związane ze scenografią i artystyczną aranżacją przestrzeni.
Mimo tak artystycznego wykształcenia , od kilkunastu lat całe moje życie nakierowane jest na szeroko pojęty rozwój duchowy, szczególnie bliska jest mi filozofia wschodu i to na niej głównie opiera się mój światopogląd..Przez te lata zgłębiałam wiele filozofii, wiele nurtów rozwoju duchowego. Spotkałam wielu mistrzów,otrzymałam od nich wiele błogosławieństw i inicjacji, które uprawniają mnie do wykonywania wielu praktyk duchowych, włączając w to praktyki uzdrawiania innych istot!

Wiele lat codziennie ćwiczyłam jogę…Byłam na wielu warsztatach, wiele z nich sama prowadziłam….ale prawdziwe doświadczenia duchowe, te najcenniejsze działy się po za tym, wewnątrz mnie, w sercu… Droga duchowa nie zawsze jest prosta, niektóre doświadczenia są niezwykle piękne, wzniosłe ale bywają też te trudne, ale za to bardzo transformujące.

Dzięki nim jestem tu gdzie jestem i moim wieloletnim doświadczeniem mogę teraz dzielić się z Wami.

Jako artysta plastyk, od lat zafascynowana filozofią wschodu znalazłam idealne połączenie sztuki-malarstwa i rozwoju duchowego. Jest nim właśnie mandala, to przez malowanie mandali najbardziej pomagam ludziom, łącząc to co materialne-farby , płótno z tym co Duchowe, ulotne czyli przekazem który otrzymuję ze Źródła, podczas malowania. W ten sposób powstaje obraz jedyny w swoim rodzaju, malowany dla konkretnej osoby, w konkretnej intencji… Jedyny taki, niepowtarzalny…

Jak wspominałam otrzymałam wiele inicjacji , od wielu nauczycieli.

W 2003 roku otrzymałam tzw Guru-Mantrę, sekretną formułe, której powtarzanie wiele zmieniło w moim życiu, potem przyszło wielu kolejnych nauczycieli duchowych, oczy wielu Saddhu, słowa wielu Riszich… Spotkania z oświeconymi mistrzami z Indii i Tybetu…Liczne inicacje i Lungi … aby pomagać innym istotom, wspierać je, leczyć ich dusze.

Liczne, wieloletnie doświadczenia w hinduskich świątyniach…Bezpośredni kontakt  z nauczycielami, przyjmowanie mistrzów na darszany dla ludzi w moim domu..

W roku 2010 otrzymałam kolejny przekaz duchowy od mojego  nauczyciela duchowego z Indii który osobiście inicjował mnie w  mantrę , dzięki której mogę przesyłać pozytywną , energię przez moje obrazy, zmieniając je tym samym w „pole świadomości”, które rezonuje z intencjami, w których obraz powstał. Od tego czasu transformująca energia światła przepuszczana jest przez moje ciało oddziałując korzystnie na inne istoty.

 I RAM ! DZIĘKUJĘ 🙂

Moje warsztaty i techniki  łączą w sobie nauki zaczerpnięte z wielu duchowych tradycji i od wielu mistrzów. Nie podążam żadną konkretną utartą ścieżką, idę raczej tam gdzie prowadzi moje poszukujące Światła serce. Jednocześnie najbliższe są mi poglądy łączące wszystkich ludzi i traktowanie ich jako części tej samej, o wiele większej całości.

Neelavathi (Nilavati) to duchowe imię- nadane mi przez  mistrza duchowego. Jego znaczenie związane jest między innymi z Boginią sztuki i mądrości. Wypowiadanie tego imienia zasila, jak mantra, zarówno moje wibracje jak i osoby , która je wymawia.

To tyle o mnie, jak widać przez te wszystkie lata moje życie to mariaż sztuki i duchowości… W obu tych dziedzinach widzę wiele piękna …
i Tym pięknem właśnie pragnę się podzielić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.