Sesja scalania pękniętej Duszy

Sesja scalania pękniętej duszy i przywracania zerwanych połączeń między Duszą Ciałem i wyższą Jaźnią

·  “Tylko Dusza wie czym jest miłość” Rumi
W życiu przeżywamy wiele bolesnych, traumatycznych zdarzeń, odejście bliskich, stratę, rozstanie, zawód, rozczarowanie. Wiele z tych traum jest dla nas zbyt trudnym doświadczeniem. Cierpienie takie zostawia ślad, jest jak rysa na szkle -rysa na tafli naszej Duszy. Nasze dzielne ciało  musi wtedy przejąć stery, musimy być dzielni,  musimy iść naprzód. Ciało również reaguje, Dusza jednak reaguje w sposób  niewidoczny gołym okiem. Często ludzie  nie okazują traum duszy w żaden spektakularny sposób, po prostu tracą blask w oczach, tracą radość, nic ich nie cieszy, nie wykazują żadnego entuzjazmu w żadnej sprawie, są zobojętniali, nie widać w nich radości, pasji, a serca z czasem przestają “wierzyć”w miłość. Wydaje się,że już nic dobrego nas nie spotka. Jeśli rozpoznajesz u siebie taki stan, warto wiedzieć, że można to zmienić.
Na początku naszej wspólnej pracy, ustalam w trakcie sesji dlaczego według Ciebie masz odczucie pękniętej, zranionej Duszy.
Kiedy wstępnie ustalimy prawdopodobne przyczyny, wchodzę w kanał jasnowidzenia dla danej osoby. Wewnętrznym wzrokiem,  poprzez serce oglądam Duszę i czynię to , co w jasnowidzeniu uznaję za konieczne aby w łasce Boga, pomóc Duszy i scalić ją ponownie. Każdy obraz Duszy jest inny, zatem i każda metoda scalania jest inna.
Proces ten jest dość złożony i skomplikowany.  Kiedy w łasce Boga Dusza zostanie ponownie scalona, możemy rozpocząć kolejny proces, tym razem scalenia Duszy z ciałem.  Jego celem jest, aby wszystkie połączone elementy stanowiły całość – a raczej JEDNOŚĆ , w tym również Jedność z Bogiem-Źródłem- Najwyższą JAŹNIĄ.
Sesja ta trwa około 1 -1,5 godziny. Cena za spotkanie wynosi 170 zł.  Sesje prowadzę przez telefon lub spotykamy się na skypie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.