Sesja doradztwa duchowego i życiowego

 

Sesja doradztwa duchowego i życiowego

 W czasie tej sesji zwracamy uwagę ma źródło problemów życiowych i usunięcie ich przyczyn – mentalnych i energetycznych.

Nasza wspólna praca polega na szczerej rozmowie, podczas której, poprzez połączenie ze Źródłem -Najwyższą Mądrością staram się odnaleźć przyczynę Twoich problemów i znaleźć odpowiednie remedium. 
Sesja odbywa się w kameralnych warunkach. Jest poprzedzona  moją medytacją, podczas której wyciszam się zestrajając się z wyższymi wibracjami. Czerpiąc inspirację bezpośrednio ze źródła – Boga-najwyższej mądrości przekazuję wskazówki dotyczące sytuacji klienta…czasami są to gotowe rozwiązania, czasami „słowa klucze”,  czasami  odkrycie uwarunkowań karmicznych, które stoją za daną sytuacją.Czasami pojawiają mi się obrazy, czasami pojawia mi się jasnowidzenie, jasnosłyszenie lub inny typ wglądu w sytuację.
Wiele niekorzystnych sytuacji kreujemy w naszym życiu sami niejako na własne żądanie. Sesja ta często wymaga to od Państwa sporego wkładu pracy, czasami zmiany nawyków. A czasem wystarczy tylko zmiana pewnych sposobów myślenia czy nawet używanych przez Państwa  określonych słów czy sformułowań. Wiele problemów ma jednak podłoże głębsze, często są to traumy z czasów zanim przyszliśmy na świat, obejmują okres prenatalny, czyli czas gdy przebywaliśmy w łonie matki, a nawet i sam moment poczęcia, a także bagaż niesiony z poprzednich wcieleń.
W mojej pracy doradcy duchowego mogę wyróżnić zasadniczo dwa powody nieszczęść i problemów ludzkich.
Pierwszym jest karma – uwarunkowania niezależne od nas, drugim natomiast jest dharma – czyli działania
które wykonujemy świadomie  i które rzutują na nasze życie.  Więc często to, jak skuteczna będzie terapia,  zależy od gotowości  do wprowadzenia zmian i zaangażowania Klienta.
Wielu z nas boi się zmian, ale warto sobie zdać sprawę, że często różne “zamiecione pod dywan “sprawy wychodzą w trakcie takich porządków duchowych. Łatwiej  jest jednak wykonać pracę , kiedy zdajemy sobie sprawę, gdzie tkwi źródło problemów.
 
Sesja ma otworzyć drzwi zmianom na lepsze w naszym życiu. Warto pamiętać że nie zawsze to co znane  służy nam najlepiej, dlatego często warto dostać impuls do zmian, a tym bardziej do porzucenia pewnych, nie służących nam nawyków.
 
Sesje te są pomocne w zrozumieniu mechanizmów naszych działań  i ich konsekwencji. Każda sesja jest inna, tak jak inna jest każda osoba z którą pracuję.
 
Cena sesji   to
170 zł – czas trwania 1 godzina
200 zł-czas trwania ok półtorej godziny
 
 Istotnym elementem dla naszej wspólnej pracy jest to, aby przed sesją nastąpił chociaż chwilowy kontakt wizualny,  podczas krótkiej wideo rozmowy lub też kontaktu przez Skypa.  Dzięki takiemu kontaktowi  jestem w stanie ocenić państwa energetykę w danym momencie.
Holistyczne podejście do życia definiuje nas I nasze problemy jako część większej całości. Często nasze problemy powiązane są z całą globalną sytuacją rodzinną , życiową… Wszystko jest jakby jednym organizmem. Problemy w  rodzinie, związku, pracy mają bezpośredni wpływ na nas i na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne!
W trakcie sesji ze mną możesz poprawić swój związek albo też uporać się z traumą po rozstaniu. Możesz też odbudować poczucie własnej wartości tak aby przyciągnąć wymarzoną miłość.
Możesz też przekraczać bariery i znaleźć podświadome blokady, które hamują Twój wzrost, rozwój i prosperity. ..Możesz wejść w niezwykle ciekawe nieznane obszary własnej podświadomości i otrzymać narzędzia do zmiany Twojego życia już teraz. …wszystko może się zdarzyć o ile dasz sobie na to szansę. ..zapraszam na spotkanie z najważniejszą osobą w Twoim życiu. ..na spotkanie z samym sobą. ..
W stałej ofercie firmy : malowanie  mandali na zamówienie, doradztwo duchowe, terapia ThetaHealing®, sesje scalania pękniętej Duszy.usuwanie traum i blokad nabytych w okresie płodowym,
I oby to przyniosło jak największy pożytek wszystkim żyjącym istotom:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.