Jak zamówić mandalę ?

mandale Kasi

Wpływ mandali na psychikę człowieka:

W kulturze zachodu mandala została spopularyzowana za sprawą słynnego szwajcarskiego psychoanalityka i psychiatry Karola Gustawa Junga. Dostrzegł on terapeutyczne działanie mandal. Tworzenie, a także patrzenie na mandalę pomaga w odzyskaniu równowagi i harmonii wewnętrznej i duchowej.

Mandala dla Ciebie lub bliskich:

Koło uważane jest za symbol harmonii i doskonałości. Tworzy się je, w celu pobudzenia naszej podświadomości. Obcowanie z nimi może pomóc Ci odnaleźć w sobie to co najlepsze, czyste, doskonałe, zwykle dotychczas uśpione.
Stworzona specjalnie dla Ciebie mandala ma głęboki, uzdrawiający wpływ. Przebywanie w pobliżu i patrzenie na taki obraz daje osobie, dla której była namalowana, poczucie bezpieczeństwa, transformację negatywnych emocji i wzorców. Może dawać Ci poczucie zakorzenienia lub też impuls do szybkich zmian, w zależności od tego czego potrzebujesz do wzrastania w twojej aktualnej sytuacji życiowej.

Jak to działa ?

Jak to jest , że namalowana dla kogoś mandala, może pomóc, posłużyć jako remedium na konkretne problemy?

Kiedy maluję mandale, dla Was  na zamówienie , staję się kanałem łączącym osobę, dla której maluję z polem Najwyższej mądrości… Bogiem, Źródłem czy jakkolwiek nazwiesz tą Siłę.. a potem… po prostu trzeba zaufać, że wszechświat wysłucha naszej prośby i cierpliwie czekać na zmiany..

Wielu ludziom rzeczywiście życie się zmienia, co ciekawe, proces zmiany jest uruchomiony już po pierwszej rozmowie ze mną, często kiedy tylko złożysz zamówienie, że mandala ma powstać już zaczyna się tworzyć w polu osoby nowa struktura energetyczna… Mandala już działa, mimo , że  na planie fizycznym  jeszcze nie zdążyłam jej namalować…

Często wiele osób nie do końca zdaje sobie sprawę z siły sprawczej jaką mamy tworząc lub zamawiając taką mandalę..a moc kreacji jest naprawdę ogromna!
Możesz zamówić mandalę dla siebie lub dla innej osoby, w konkretnej intencji. Wykonuje mandale ochronne, przyciągające miłość, partnera, dobrobyt, zwiększające wiarę w siebie, poprawiające zdrowie oraz  wszelkie typy mandal na życzenie.

Intencja :

Mandale powstają we wszystkich intencjach, ale na jedną mandalę nie warto chcieć zbyt wielu intencji, bo to wprowadza jedynie chaos w energii… to tak jakbyśmy poszli do fryzjera i poprosili o to aby mieć krótkie włosy, ale jednocześnie loki, kok i warkocz naraz…. no cudów nie ma… raczej się tak nie da 😉

Tak więc warto przemyśleć , czego chcemy w danym momencie…

 

Sposób zamówienia:

Szczegóły techniczne typu rozmiar , cena, wstępne określenie intencji itd najłatwiej ustalić przez telefon -numer 502 130 116,  następnie:

Proszę o wysłanie mailem następujących informacji:

 • dane osoby dla której ma powstać – imię , nazwisko, data urodzin oraz aktualne zdjęcie.

 • wymiary obrazu,

 • najchętniej widzianą kolorystykę,

 • typ obrazu-mandala klasyczna( z wzorami ) czy też mandala energetyczna (bez wzorów)

 • w jakiej intencji obraz ma powstać

 • Proszę również wpisać numer telefonu do kontaktu kiedy obraz będzie gotowy.   

Czas  wykonania-

Jako,że pracuje jako kanał dla wyższej świadomości NIGDY nie mogę określić dokładnie kiedy obraz powstanie… Decyduje o tym wiele składników, głownie sytuacja energetyczna danej osoby, jej stan zdrowia, oraz działania jakie podejmuje ta osoba w danym momencie.Ważny jest także układ planet i cykl kalendarz księżycowego.

Zawsze najpierw maluję mandale dla osób poważnie chorych, gdyż wiadomo, że tutaj czas ma znaczenie, a w reszcie przypadków zdaję się na boskie prowadzenie, ale gwarantuję , że KAŻDY OTRZYMA ZAMÓWIONY OBRAZ

I proszę mi uwierzyć, że wszystko przychodzi w swoim czasie, a Mandala i jej pole i tak działa już od momentu zamówienia!!! Oczywiście w trakcie rozmowy przy składaniu zamówienia wstępnie określę  jaki mniej więcej czas jest potrzebny.

 • Do wykonania mandali przystępuję po przyjęciu zamówienia czyli otrzymaniu  przelewem zaliczki w wysokości połowy sumy  na podane niżej konto

       

 • Bank credit Agricole , Katarzyna Stankiewicz

56 1940 1076 5601 2222 0000 0000

 • Pay Pal :  neelavati.mandala@gmail.com

 •  BLIK na numer telefonu 502 130 116

W tytule przelewu:

  proszę wpisać mandala Imię, nazwisko i rozmiar mandali

np : mandala  Jan Kowalski,  50 cm-zaliczka(albo cała kwota)

Jeśli ktoś woli od razu wpłacić całą sumę-proszę to zaznaczyć w przelewie

np: Jan Kowalski , mandala 50 cm, całość plus wysyłka

Jeśli zamawiamy dla kogoś proszę to dodać w tytle przelewu , np : Jak Kowalski, zaliczka, mandala 50 cm dla Anny Kowalskiej

 

 • Mandale malowane są na płótnie, na podobraziach kwadratowych, jest możliwość oprawienia ich w ramy.

Standardowe wymiary płócien to 20 cm, 25 cm, 30 cm ,40 cm, 50 cm, 60 cm, 70cm, 80 cm , 90 cm, 100 cm itd..

 

 • Gotową mandalę wysyłam Ci , doliczając koszt kuriera INPOST 15 zł, za pobraniem 20 zł
 • Możliwa jest też wysyłka za granicę
 • Do mandali dołączona jest umowa kupna-sprzedaży,również korespondencja elektroniczna jest rodzajem zawarcia umowy
 • UWAGA: prawa autorskie po zakupie mandali nadal pozostają po mojej stronie, tzn mam prawo upubliczniania wizerunku obrazu w internecie i mediach jako mojej własności intelektualnej. Oczywiście, nigdzie nie piszę do kogo obraz należy, chyba że mam na to zgodę właściciela
 • Wykonuję 2 rodzaje obrazów : mandale klasyczne, i mandale intuicyjne.Różnią się one wyglądem i stylistyką malarską. Ty wybierasz czy wolisz Mandalę klasyczną czy energetyczną. Poniżej kilka przykładów:

    Mandala klasyczna( z regularnymi symetrycznymi wzorami )

 

Kasia Neelavathi Stankiewicz www.mandala-healing.eu

Mandala www.mandala-healing.eu

 

 

 

Mandale typu obrazy energetyczne( bez konkretnych wzorów, raczej jako pasma kolorów):

 

mandala ognia
mandala ognia
uzdrawiająca mandala archanioła Rafała, 333 zł,30 x30 cm
uzdrawiająca mandala archanioła Rafała,
mandala transformation 40×40 cm 150eur ,600 pln
mandala transformation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.