Formy współpracy

 

Uwaga!!! korzystanie z moich porad i sesji NIE zastępuje korzystania z usług medycyny konwencjonalnej i NIE może być traktowane jako jej zamiennik!

Mimo, że zawsze daje z siebie maksimum kompetencji wiedzy, czasu i zaangażowania w pracy z klientami , to ostateczny rezultat zależny jest od osobistej karmy danej osoby, jej bieżących działań oraz woli i łaski Boskiej.
Mandale na zamówienie– specjalnie dla Ciebie namaluję wyjątkowy obraz -mandalę, szczególy w zakładce „Mandala na zamówienie”
Biżuteria duchowa i energetyczna-klejnoty Bhakti robione na zamówienie
Prowadzenie Pujy i rytułaów agnihotry oraz ceremoni wedyjskichwsparcie energetyczne-transformacja energetyczna sytuacji, zależnie od potrzeby
Zabiegi Holistyczne i doradztwo duchowe
W mojej pracy i medytacji łączę w sobie nauki zaczerpnięte z wielu duchowych tradycji i od wielu mistrzów…Nie podążam żadną konkretną utartą ścieżką, idę raczej tam gdzie prowadzi moje poszukujące Światła serce.
Autorska sesja doradztwa duchowo -życiowego –
Sesja polega na szczerej rozmowie, poprzez połączenie ze Źródłem-Najwyższą Mądrością postaram się odnaleźć przyczynę państwa problemów i znaleźć odpowiednie remedium, często wymaga to od państwa sporego wkładu pracy, czasami zmiany nawyków , a czasami wystarczy tylko zmiana pewnych sposobów myślenia czy nawet używanych przez państwa słów i sformułowań.

Wiele niekorzystnych sytuacji kreujemy w naszym życiu sami niejako na własne żądanie…

W mojej pracy terapeuty mogę wyróżnić zasadniczo 2 powody nieszczęść i problemów ludzkich.

Pierwszym jest karma-uwarunkowania niezależne od nas,

drugim natomiast jest adharma-czyli działania

które wykonujemy świadomie i które rzutują na nasze życie.

Sesje te są pomocne w zrozumieniu mechanizmów naszych działań i ich konsekwencji.

Każda sesja jest inna, tak jak inna jest każda osoba z którą pracuję.

Istotnym jest dla mnie aby przed sesją nastąpił chociaż chwilowy kontakt wizualny, ponieważ tylko poprzez taki kontakt jestem w stanie ocenić państwa energetykę i dostrzec obraz państwa Duszy w danym momencie.

Sesja polega na rozmowie z klientem, podczas której, korzystając z wyższej intuicji podsuwam możliwe rozwiązania problemów. Będąc w stanie podłączenia do (boskiego )źródła słowa i myśli same przychodzą mi do głowy, formując się w zdania-klucze. Sesja odbywa się w kameralnych warunkach, poprzedona jest moją medytacją, podczas której wyciszam się zestrajając się z wyższymi wibracjami. Czerpiąc inspirację bezpośrednio ze źródła-najwyższej mądrości przekazuję wskazówki dotyczące sytuacji klienta.

Często klient dostaje ode mnie rodzaj „pracy domowej”… i od Jego gotowości i zaangażowania zależy jak bardzo skuteczna będzie terapia.

Wielu z nas boi się zmian…trzeba też zdawać sobie sprawę, że często różne „zamiecione pod dywan „sprawy wychodzą w trakcie takich porządków duchowych.. Łatwiej jest jednak wykonać pracę , kiedy przynajmniej zdajemy sobie sprawę, gdzie tkwi źródło problemów.

Sesja ma otworzyć drzwi zmianom na lepsze w naszym życiu. Warto pamiętać że nie zawsze to co znane służy nam najlepiej, dlatego często warto dostać impuls do zmian, a tym bardziej do porzucenia pewnych, nie służących nam nawyków.
Często rozwiązania problemów pojawiają się również po wyjściu z sesji, która jest zaczynem do duchowej pracy nad sobą…

Zapraszam sesja -60 minut 230 zł

sesja 90 minut 300

-rozmowa na tematy rozwoju duchowego-dzielę się całą wiedzą jaką mam, odpowiadam na pytania z zakresu rozwoju duchowego

sesje zdalne, przez whatsupp i messanger

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.