Agnihotra - rytuał ognia

Agnihotra czyli święty płomień to potężny wedyjski rytuał o ogromnej mocy transformacji rzeczywistości.
Rytuał polega na ofiarowaniu ryżu masła ghi oraz świętych specjalnych ziół.

Rytuał musi prowadzić kapłan ognia który mówi specjalne mantry, siedząc twarzą w odpowiednim kierunku świata do każdego ognia.

Ogień sam w sobie jest bardzo mocnym żywiołem natomiast rytuał agnihotry który rozpala się zwyczajowo o wschodzie i zachodzie słońca gromadzi przy sobie mnóstwo świetlistych istot, ma tak potężną siłę oddziaływania, że transformuje kwantową rzeczywistość nawet na 20 km wokół Świętego ognia.

Jest też specjalny typ agnihotry wykonywany na szczególne okazje, bądź pomyślne dni typu urodziny rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, wsparcie jakiejś szczególnej intencji , narodziny dziecka, a też w finalnym etapie opuszczenie ciała i rytuały związane z pożegnaniem.

Agnihotra to przepiękny rytuał który oddziałuje zarówno na nasze zdrowie, świadomość, podświadomość, a także całą rzeczywistość która nas otacza.

Jako kapłanka świętego ognia wykonuję wszystkie te rytuały ognia w intencji zamawiającej osoby, po ustaleniu szczegółów, rytuały odbywają się w mojej przestrzeni jest możliwość połączenia online.

Zazwyczaj też robią ceremonię ognia na pełnię i nów księżyca, oraz we wszystkie istotne astrologicznie dni, typu zaćmienia, przesilenia, równonoc …dni te mogą być kamieniem milowym w transformacji naszej rzeczywistości.