Kontakt

Zostaw wiadomość, postaram się odpisać jak najszybciej

Szanowni Państwo zawsze pracując z Państwem daję z siebie maksimum zaangażowania, czasu i dobrego serca i dobrej woli ❤️
Jednak oświadczam , że żadna ze stosowanych przeze mnie holistycznych, ezoterycznych metod NIE zastępuje porad medycznych, ani nie zwalnia ze stosowania przyjmowanych leków ani dalszej diagnostyki.

Wszelkie uzyskiwane tutaj porady mają charakter jedynie wskazówek ezoterycznych , duchowych NIE jestem terapeutą a porady otrzymane przeze mnie NIE zastępują terapii ani psychoterapii

Każdy odpowiada sam za własne życie, a pomoc doradcy holistycznego, jest jedynie otwarciem się na nowe sugestie lub inny punkt widzenia który może się okazać przydatny w Państwa życiu.
Jednocześnie zaznaczam, że nie ponoszę odpowiedzialności, za dokonywane przez Państwa wybory, czyny działania ,bądź zaniechania działań. 

Prawda przedstawiona przeze mnie jest moim subiektywnym punktem widzenia,
z którym możecie Państwo rezonować bądź nie.

Oczywiście kieruję się najwyższym dobrem osób z którymi współpracuję jednak finalne rezultaty zależą od Państwa wyborów życiowych, a także energii którą sami Państwo wokół siebie generujecie, poprzez swoje myśli czy zachowania nawyki i tak dalej.

Osoby przyjmujące jakiekolwiek substancje psychoaktywne, leki psychotropowe bądź będące pod wpływem jakichkolwiek używek nie powinny korzystać z doradztwa oferowanego przeze mnie traktując to jako przeciwskazanie.  
Mój światopogląd jest moją wizją widzenia świata i postrzegania spraw i dawane przeze mnie sugestie mają charakter jedynie inspiracji co do otwarcia się na nowe postrzeganie rzeczywistości.

Należy zrozumieć również to że otrzymanie duchowej porady jest umocowane w czasie kiedy porada ta zostaje dana , a warunki życia mogą zmienić się radykalnie nawet w ciągu kilku dni i trzeba z własnym rozsądkiem podchodzić do adoptowania takich porad do swojej bieżącej sytuacji.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.