Doradztwo duchowe

Doradztwo duchowe:
Obejmuje powyższe zagadnienia, moje wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać różne środowiska duchowe, z różnych obaszarów duchowości, zarówno jak chodzi o środowiska religijne jak i zapatrywania światopoglądowe.

Cena sesji coachingu duchowego 150 zł za ok godzinną rozmowę.

Mentoring duchowy:
Dla osób które potrzebują doradztwa duchowego, od A do Z oferuje

-kompleksową opiekę obejmującą porady duchowe, porady życiowe, ale również sugestie co warto przeczytać, obejrzeć, kogo moim zdaniem warto posłuchać aby zapoznać się z ciekawymi poglądami na życie i duchowość.

Jest to współpraca długofalowa- czasami rozciąga się na kilka tygodni lub nawet miesięcy, zależnie od potrzeby i ilości wprowadzonych zmian. Taki typ opieki duchowej obejmuje również osobiste spotkania ze mną a czasem nawet wspólne podróże.

Płacąc rodzaj opłaty-typu ustalony abonament miesięczny masz nielimitowaną możliwość dzwonienia do mnie wielokrotnie o każdej porze. Mówiąc krótko jestem cały czas dla Ciebie. Oferta ta jest szczególnie przydatna dla osób, które np przechodzą ciężki moment w swoim życiu, i potrzebują ciągłego wsparcia, obecności energetycznej etc…To ważne aby mieć świadomość ,że ktoś nam zawsze może pomóc.

Oferta jest też idealna dla osób, które przechodzą przez jakieś zmiany, trudności ale też dla osób,mocno nakierowanych na własny rozwój.Podczas rozmów i spotkań poruszamy wszystkie tematy które są dla Ciebie ważne, niezależnie jakiego obszaru życia one dotyczą… Ty decydujesz w jakim zakresie potrzebujesz mentoringu duchowego

Cena , czas i zakres ustalane są indywidualnie.